Határtalanul logó

Comenius projektek

Nálunk érettségiztek


">

1968 IV. osztály 1969 IV. osztály 1970 IV. osztály 1971 IV. osztály 1972 IV. osztály 1973 IV. osztály
1974 IV. osztály 1975 IV. osztály 1976 IV. osztály 1977 IV. osztály 1980 IV. osztály
1981 IV. A osztály 198. IV. B osztály
1982 IV. A osztály
1982 IV. B osztály 1983 IV. A osztály
1983 IV. B osztály

1984 IV. A osztály 1984 IV. B osztály 1985 IV. A osztály 1985 IV. B osztály 1986 IV. A osztály 1986 IV. B osztály
1987 IV. A osztály 1987 IV. B osztály 1988 IV. A osztály 1988 IV. B osztály 1988 IV. C osztály
1989 IV. A osztály 1989 IV. B osztály 1990 IV. A osztály 1990 IV. B osztály 1991 IV. A osztály 1991 IV. B osztály
1992 IV. A osztály 1992 IV. B osztály 1993 IV. A osztály 1993 IV. B osztály
1994 IV. A osztály 1994 IV. B osztály 1994 IV. C osztály 1995 IV. A osztály 1995 IV. B osztály
1996 IV. A osztály 1996 IV. B osztály 1997 12. A osztály 1997 12. B osztály 1998 12. A osztály 1998 12. B osztály
1999 12. A osztály 1999 12. B osztály 2000 12. A osztály 2000 12. B osztály 2001 12. A osztály 2001 12. B osztály
2002 12. A osztály 2002 12. B osztály 2003 12. A osztály 2003 12. B osztály 2004 12. A osztály 2004 12. B osztály
2005 12. A osztály 2005 12. B osztály 2006 12. A osztály 2006 12. B osztály 2007 12. A osztály 2007 12. B osztály
2008 12. A osztály
2009 12. A osztály 2009 13. B osztály 2010 12. A osztály 2010 13. B osztály
2011 12. A osztály 20011 13. B osztály 2012 12. A osztály 2012 13. B osztály 2013 12. A osztály 2013 13. B osztály
2014 12. A osztály 2014 13. B osztály 2015 12. A osztály 2015 13. B osztály 2016. 12.A osztály 2016. 13.B osztály

 

 

1968 IV. osztály 1969 IV. osztály 1970 IV. osztály
Osztályfőnök:

Ferjancsik Lászlóné

Osztályfőnök:

Németh László

Osztályfőnök:

Kováts Rózsa

Árkosi Valéria Albertini Mária Ábrahám Ágnes
Bakos Éva Baranyai Valéria Bálint Cecília
Becker Éva Aliz Bélafy Anna Berkó Teréz
Csák Margit Budai Klára Zsuzsanna Csák Mária Magdolna
Csernyák Erzsébet Bugyi Margit Csott Anna
Gimesi Péter Csoma Mária Dávid Szeréna Paula
Hőgye József Deák László Elekes Judit
Kelemen Éva Fenyőfalvi Franciska Emődi László
Kozmér Anna Horváth Zsuzsanna Garai Gabriella
Laborcz László Keller Ágnes Kollár Márta
Marczis Vera Keszler Ferenc Kont Katalin
Molnár László Kohári Sarolta Kovács Éva
Németh Attila Kovács Erzsébet Máté Zsófia
Oláh Anna Molenda Éva Németh Edit
Olasz János Pap Ilona Rózsa Penyák Anna Mária
Ostoros Éva Pap László Pfitzner Erzsébet
Öregh Zsuzsanna Péterman Gizella Rintek Anna Mária
Puskás Borbála Rajnai István Sajgó Rozália
Rajna Gabriella Sánta László Sima Etel
Schütt Izabella Sánta Mária Székely Judit
Sütő Aladár Schneider György Takács Ibolya Terézia
Szalczinger Teréz Szappanos Andrea Tátrai Márta
Szokob Ágota Szatmári Lajos Téglás Marianna Zsuzsanna
Szűcs Julianna Szűcs Anna Ványi Magdolna Éva
Tátray György Várkuti Eszter Vecsei Ilona
Udvardy Klára Várszegi János Zink Tamás
Várnagy Ildikó Várszegi Judit
Vászondi Katalin Veress Terézia
Zsigmond Ferenc

 

Vissza az elejére


1971 IV. osztály 1972 IV. osztály 1973 IV. osztály
Osztályfőnök:

Miklós Anna

Osztályfőnök:

Ferjancsik Lászlóné

Osztályfőnök:

Molnár Lászlóné

Finta Judit Antal Ferenc Borka Éva
Gáspár Ágnes Balázs Gyöngyi Butyka Amália
Gönczöl Judit Balázs Judit Czinkóczky Anna
Kerekes Veronika Amália Benkő Zoltán Fényes András
Kerék Márta Cserny László Hermán István
Kocsis György Fekete Sándor Hofmann Éva
Konkoly Tibor Pál Fenyőfalvi György Kékedi Zoltán
Kovács Mária Györgyi Fodor Edit Molnár Anna
Kürthy László Halmy György Nagy Györgyi Ildikó
Leszták Sándor Kabai Katalin Nagy Lajos Gábor
Medgyesi Hedvig Károlyi Géza Nagy Zsuzsanna
Molenda Rudolf Kemény Endre Rebersák Katalin
Nagy Ottilia Kérdő Ágnes Reinhardt Margit
Ötömösy Györgyike Kis Zsuzsanna Simor Edit
Praisz Mária Magdolna Krist Béla Szentesi András
Rapolder Rozália Terézia Liga Erika Takács Zsuzsanna
Segulja Miklós Lipták Mihály Varga Éva
Szivák Zsuzsanna Margit Martinidesz László Vecsei Gizella
Takács Ildikó Pócs Mihály Vörösmarty Edit
Takács Kornélia Annamária Polonszky György
Tihanyi Anna Sebők Klára
Tompek Ágota Sófalvy Erzsébet
Tóth Tibor Taraj György
Várszegi Éva Tarjáni Annamária
Tisza Piroska
Tornai László
Vecsei József
Virág János
Wojta Erzsébet

 

Vissza az elejére


1974 IV. osztály 1975 IV. osztály 1976 IV. osztály
Osztályfőnök:

Szabó Imréné

Osztályfőnök:

Szabó Imréné

Osztályfőnök:

Luchterhand Irén

Apatóczky Tibor Ács Antal Emmer Judit
Cseri Hajnalka Balázs Éva Fazekas Rozália
Fenyőfalvi Katalin Bezsenyi Ágota Gyöngyi Fedelin Ilona
Kozma Margit Csoboth Illés Hamar István
Máhr Ágnes Eszter Deák József Hermann Ferenc
Mezei Judit Demeter Zoltán István Horn László
Nagy József Farkasházi Viktória Jaberics Zsolt Gyula
Pártay Tamás Götz Lajos Kemenyeczki Anikó
Pintér Judit Kárpáti Veronika Kobza Károly Attila
Rajnai Ferenc Kovács Mária Valéria Máli Bogdán
Sáreczky Anna Méreg Katalin Motschnek Róbert
Sárvári Lothár Molnár Mária Márta Németh Ferenc
Simon Adrien Molnár Zoltán János Papp Csaba
Szabó Erzsébet Nyitrai Márta Porer Zoltán
Ugrin Orsolya Pártay Miklós Róka Gaston Miklós
Várszegi Márton Pintér Marietta Szabó József
Puskás Barnabás Tar Judit Mária
Rasztik Zsuzsanna Tarczali Erzsébet
Riba Attila István Zsigmond Anna Mária
Szabó Attila
Szirtes Péter Tamás
Tessényi Beáta Gizella
Tóth Zoltán István
Utasi László Ferenc

 

Vissza az elejére


1977 IV. osztály 1980 IV. osztály
Osztályfőnök:

Nagy Béláné

Osztályfőnök:

Noszlopy Andorné

Czuczor Mária Bányász Júlia
Csete Marianna Czinkota András
Dudits Ádám Csoma Irén
Fodor Erzsébet Dóka Krisztina
Gordoni Ildikó Döme Viktória
Hadnagy Árpád Duics László
Komjáti Kornélia Egressy György
Kossuth Ferenc Fejes Márta
Kossuth Lajos Horváth László
Kozma József Jánosi Júlia
Liptai Erzsébet Juha Olga
Martos Tamás Katsányi Olga
Németh Beáta Kind György
Tauer Dávid Kiss Valéria
Tóth Ágnes Ködmön Imre
Tóth László Kőmíves Zoltán
Verderber Lajos Makó Judit
Vida Gábor Medve György
Zalai Éva Nagy Julianna
Rapcsák Árpád
Sárközi Mária
Simon Magdolna
Türk Éva
Varga Friderika
Vrábel Géza
Werle Márta

 

Vissza az elejére


1981 IV.A osztály 1981 IV.B osztály
Osztályfőnök:

Mallár Éva

Osztályfőnök:

Dr. Böddiné Dr. Schróth Ágnes

Angyal Eleonóra Azari Mária
Bajnai Anikó Balog Tibor
Barasits Zsuzsanna Baranyai Imre
Baumgartner Mária Deák Edit
Czikora Mária Zsuzsanna Forgács Mária
Drobinoha Katalin Forró Andrea
Feldwebel Ildikó Ibolya Franke László Gábor
Gál Gyula György Hilda Mária
Hargitai Éva Hornyák Irén Erzsébet
Karskó János Jankovics Éva Mária
Kenessey Andrea Juhász Gyöngyi
Kibili Zsuzsanna Junek Marianna
Király Anikó Katsányi Éva
Korányi Miklós Kováts Edina
Kovács Eszter Irén Lendvay Attila Béla
Nagy Erzsébet Molnár Ferenc István
Nagy Etelka Nyiszteruk Hilda Gyöngyi
Naszvadi Géza Pazár Kinga Orsolya
Piri Györgyi Rebecsák Gabriella Andrea
Rusvai Erzsébet Schiller Károly
Simon Éva Szommer Margit
Skornyák István Zoltán Varga Terézia
Stréhli József Veress Jenő
Tolnai László Elemér
Tóth Ferenc Frederic
Tóth Melinda Gizella

 

Vissza az elejére


1982 IV.A osztály 1982 IV.B osztály
Osztályfőnök:

Pergel Zsuzsanna

Osztályfőnök:

Sárai Szabó Júlia

Balogh Lajos Bakai Anikó
Bodor Marianna Balogh Erzsébet Mária
Bognár József Benedek Tünde
Dobos István Benke Annamária Lilla
Fehér Erzsébet Berényi Tamás
Gergely Péter Czene János
Hidi Piroska Dankovics Judit Ibolya
Jámbor László Dávid Csaba Zsolt
Jánosik György Farkas Tamás László
Keresztesi Gábor Fockter Mária Magdolna
Kováts Géza Péter Helembai Mária
Maró Károly Hilák Mária
Móra Attila Tamás Keszei Angéla
Nagy Éva Koncz Ákos
Németh Ildikó Mile Zsuzsanna
Pecha László Őri Szilvia Judit
Szabó Katalin Rátai Dorottya
Szántó Marianna Sándor Katalin
Szentpéteri Attila Simon Zoltán Imre
Takács Mária Simonics Péter
Vízer Magdolna Ilona Sütő Melinda Zsuzsanna
Szabó Ibolya
Szabó Zsuzsanna
Vér Gabriella
Vígh Mihály
Zsindely Zsuzsanna Mária

 

Vissza az elejére


1983 IV.A osztály 1983 IV.B osztály
Osztályfőnök:

Weiperth János

Osztályfőnök:

Kristóf Edit

Ádám Gabriella Andrea Fodor Kinga
Bene Mónika Melinda Graber Miklós
Dósa Piroska Ikvai Enikő Gabriella
Fekete Anikó Kempf Katalin
Jenei Anikó Kontár Tamás
Jeszenszki Gábor Sándor Michaliczky Katalin
Kékesi Andrea Erzsébet Nagy Zsuzsanna
Kiss Zoltán Pazár Miklós Dániel
Krepsz Ildikó Pető Marianna
Nagy Magdolna Puskás Edit
Papp Judit Sarusi Kiss Éva
Pinnyey Richárd Sótonyi Ágnes
Stréhli Ildikó Varga László
Szűcs Csaba József Varga Zsuzsanna
Vrábel Miklós Attila Vincze László

 

Vissza az elejére


1984 IV.A osztály 1984 IV.B osztály
Osztályfőnök:

Túsz Ferenc

Osztályfőnök:

Németh László

Bajorics Zsuzsanna Bácskai Zsuzsanna
Balogh Éva Balla Erika
Bancsik Krisztina Anna Balogh Irén Berta
Bodnár Adrienn Berta Katalin
Borbély Ida Dudok Péter János
Garas Ildikó Endrődi Sándor Ákos
Hegedűs Anikó Mária Fekete Csilla
Kármán Ágnes Gáspár Henriette
Kiss Erika Grandits Éva
Kovács Attila Zoltán Hágen Norbert
Kozári Gábor Hornok Ildikó
Maró Klára Jenei Lajos
Metka Péter Kollár Ágnes
Mézes Erika Kovács Ferenc Róbert
Pethő Tímea Kusnyár Sándor Mihály
Soltész Anikó Mares Katalin
Szabó Ágnes Medgyesi Péter
Szemán Beáta Megyeri Ágnes
Szmetana Mihály Molnár Mária
Téglás Zsuzsanna Molnár Tünde
Tóth Zsuzsanna Nagy Gábor József
Vári Miklós Emil Péntek Ildikó
Simon Mária
Tóth Géza Péter
Váradi-Szabó Ákos Zsolt
Varga Tamás
Vashegyi Zsuzsanna
Vígh Györgyi
Zsohár Ildikó Zsuzsanna

 

Vissza az elejére


1985 IV.A osztály 1985 IV.B osztály
Osztályfőnök:

Felső Imre

Osztályfőnök:

Gazdag Ilona

Ábrahám János István Bádonyi Ferenc
Hajdú Zoltán Péter Baksa Katalin
Haskó Katalin Balogh Ildikó
Hegedűs Erika Baranyai Anikó
Karászek Andrea Baráth György
Komjáti Róbert Bernáth Tímea
Radics Anna Békési Ilona
Seltenreich József Árpád Bodola Anikó
Tányéros József Csák Csaba
Török Csaba Géza Gősy Éva Ida
Vankó Mónika Keleti László
Kemenczei Zsuzsanna
Korompay Rita
Kósi Zsuzsanna
Lajcsik Soma János
Nemes Zsolt János
Nok Péter
Polgár Ágnes
Simon Julianna
Szekeres György
Szilágyi Béla
Zátonyi Éva Gizella

 

Vissza az elejére


1986 IV.A osztály 1986 IV.B osztály
Osztályfőnök:

Áfra Sándor

Osztályfőnök:

Glänzelné Markó Zsuzsanna

Biácsi Ildikó Judit Bakai Sándor József
Bognár Eszter Bederna Andrea
Bojtos Ildikó Berényi Csaba
Bozsik Mariann Biczó Gábor Gyula
Fejős Edit Füstös Ilona
Gyarmaty Erika Füzéki Ádám
Kapiller Katalin Guba Péter
Kerner Krisztina Hannus Zsuzsanna
Kiss Ottó Juhász Erika
Kondek Krisztina Juhász Gábor
Korda Emma Karácsony Krisztina
Margitai Zita Kékesi Henriette
Rabata Ferenc Róbert Kovács Judit
Széles József Landszmann Mária
Lovas Attila
Martus Mónika
Pintér Mónika
Schlosser Andrea
Simek György
Somogyi László
Sulyok Attila
Szabó Gyöngyi
Szabó Mónika
Székely Judit Andrea
Török Éva
Varga Csilla
Varga Krisztina
Varga Mária
Végh Annamária

 

Vissza az elejére


1987 IV.A osztály 1987 IV.B osztály
Osztályfőnök:

Dr. Pajorné Szabó Ágnes

Osztályfőnök:

Nagy Csilla

Almási Éva Bartha Zsuzsanna
Békés Tibor Bechtold András
Buzás Tibor Bechtold Andrea
Fazekas László Csépai Edina
Fejes Barnabás Csoma Zsuzsanna
Ilovszky Horváth Katalin Hurth Edina
Kecskés Attila Illisz Attila
Mészáros Mária Jankovics Judit Ilona
Mezei Hajnalka Katona Gyöngyi Erzsébet
Mezei Zoltán Kemény Blanka
Mohr András Kisgyörgy Tamás Károly
Pap József Korompay Péter
Rell Tünde Lendvay Endre László
Szappanos Ildikó Müller Miklós László
Szigeti Gyula Pál Éva
Veres Erika Péntek Beáta
Zsolnai Rita Szabó Tünde
Szilágyi Krisztina
Tótth Réka
Vásárhelyi Nóra
Vásárhelyi Norbert

 

Vissza az elejére


1988 IV.A osztály 1988 IV.B osztály 1988 IV.C osztály
Osztályfőnök:

Baumgartner Szilvia

Osztályfőnök:

Nagy Béláné

Osztályfőnök:

Strumann Krisztina

Bozsér György Ats Illés Bartha Attila
Braun László Zsolt Bakos József Biczkó Henriett
Bunya Zoltán Bencze Miklós Hermán Edina
Czirkelbach József Zoltán Berdó Ildikó Hunyár Endre
Dankovics Mária Katalin Deézsi Árpád Kablay Brigitta
Hegyessy László Győr Gizella Kiss Zsuzsanna Emőke
Illés Lajos Juhász Zsuzsanna Kókai Imre Rafael
Király Edit Mayer Edina Zsuzsanna Mátéffy Ágnes
Krekó Ágnes Mayer József Nagy Kinga
Papucsek Ferenc Mészáros András Gábor Rokaly Elvira
Rockenbauer Anna Novozánszky Gábor Sándor Jenő
Végh Andrea Mária Petheő Ildikó Klára Szepes Miklós
Veress István Kálmán Pintér Krisztina Szmola Ágnes
Szilárd Zsuzsanna Szmola Edit
Török Zsuzsanna
Tymcsák Marianna
Zátonyi Zita

 

Vissza az elejére


1989 IV.A osztály 1989 IV.B osztály
Osztályfőnök:

Németh László

Osztályfőnök:

Falusi Mária

Bábik Zoltán Bondor Tamás Zoltán
Bánkuti Andrea Boza Tünde
Bató Szilvia Noémi Gersei Gizella Tünde
Budaházy Barbara Mónika Gulyás Katalin
Hankó Krisztina Kopácsi Katalin
Jobbágy Ágota Kovács Ildikó
Kányai Károly Attila Lengyel László György
Kiss Baranyi Sándor Mergenthaler Zsolt
Liebmann Gábor Mészáros Piroska Zsuzsanna
Lukács Ildikó Nagy Júlia Éva
Matolay Katalin Nyakas Zsolt Csaba
Nagy Imre Orbán Katalin
Pap Péter Peterke Anikó
Szabó Mónika Pintér Mónika
Szabó Zoltán Rockenbauer Eszter
Szígyártó Júlia Sándor Krisztina
Szita Szilárd Szakács Andrea
Vadányi Zoltán Zsolt Szakáll Mónika
Vincellér Krisztina Szemes Zoltán
Tóth András
Varga Krisztina Barbara

 

Vissza az elejére


1990 IV.A osztály 1990 IV.B osztály
Osztályfőnök:

Breimann Erzsébet

Osztályfőnök:

Miklós Gáborné

Berár Gábor Bechtold Tamás János
Cser Noémi Békés Erika
Csernus Krisztina Farkas Géza Zoltán
Csontos Zsolt Fodor Erika
Kaposi Glória Fülep Anikó
Kauer Csilla Gábor Ákos
Marschall Katalin Gál Judit Mária
Nagy Tibor Haszilló Diana
Sinai Anrdea Horánszky Tibor Ottó
Szabó Balázs Hunyár Endre
Szalai Sándor Jakab Andrea
Varga Gyula Juhász Attila László
Kollányi Tamás
Kovács Szilvia
Majda Anikó
Novotny Tamás Csaba
Obenausz Tamás Tibor
Petheő Gábor László
Szathmáry Emőke
Szente Anita
Szmodis István János
Szvitacs Szidónia
Thury Katalin
Tóth Barbara

 

Vissza az elejére


1991 IV.A osztály 1991 IV.B osztály
Osztályfőnök:

Mácsár Melinda

Osztályfőnök:

Dr. Dömötörné Papp Hargita

Avar László Baracsi Boglárka Barbara
Bokor Andrea Bencze Gergely
Csonka Ibolya Berár István
Fenyves Ildikó Bujtor Ildikó Éva
Hegedűs János Czirok Dávid
Here Péter Czirok Gusztáv
Kele Anikó Csergezán Olga
Komma Krisztián Dauerbach Tamás
Milovics Mónika Fischer Gábor József
Nagy Tibor Miklós Gellér Mihály
Pornói László Járay Lóránd
Szabó Éva Renáta Lőrinszky Anita Margit
Szűcs Erzsébet Mayer Bernadett
Tóth Szilvia Schuszter Péter András
Vécsei Mónika Széles Tamás
Szijjártó Edina Krisztina
Tatár Zoltán

 

Vissza az elejére


1992 IV.A osztály 1992 IV.B osztály
Osztályfőnök:

Weiperth János

Osztályfőnök:

Dr. Pajorné Szabó Ágnes

Bánfalvi Kálmán András Aba Judit
Bánfalvi Gabriella Antalfalvi Szilvia
Demény Endre Barnai Beatrix
Dragsits Erika Bordács Andrea
Intze Hunor Feiertag Mónika
Magyar Szilvia Ferencz Adrienn
Matyó Mónika Ficsur Edina
Mester Andrea Barbara Gissinger Anita
Nagyági Katalin Gyányi Csilla
Paschke Barbara Klaudia Juhász Ildikó
Pecznyik Mónika Karácsony Andrea
Polgár Ágnes Kisida Orsolya
Popa Enikő Komka Norbert
Szabadszállási Edit Kovács Domonkos Mátyás
Szabó Péter Lőrincz Áron
Szél Eszter Anna Márkus Katalin
Szilágyi Virág Mariann Mátéffy Aranka
Tomán Erzsébet Simon Gábor
Vákár Lajos Attila Simonics László
Szabó Andrea Judit
Szíjjártó Katalin
Takácsi-Nagy Mónika Klára

 

Vissza az elejére


1993 IV.A osztály 1993 IV.B osztály
Osztályfőnök:

Baumgartner Szilvia

Osztályfőnök:

Szabó Éva

Balogh Sándor Belányi Barbara
Bori Ágnes Benedek Mónika Katalin
Gerely Piroska Bordács Edina
Gyimesi Péter Duma Róbert
Kiss András Farkas Judit
Kreisz Zsuzsanna Fauszt Edina
Krizsák Szilvia Flaskay Szilvia
Kun András Franyó Döniz
Nyeste Dániel Kántor Judit Edit
Papp Péter Kántor Krisztina
Póder Noémi Katalin Király Ildikó
Reitterer Andrea Klein Kornélia
Soós András Kollár Szilvia
Szabó Balázs Kozák János
Sztojanovits Márton György Lányi Zoltán
Tanács Edit Mentényi Katalin
Temesváry Krisztina Ágnes Molnár Gabriella
Pap Balázs
Pásztor Ildikó
Péter Gábor Szilveszter
Petheő Csilla Zsuzsanna
Sali Gábor
Simon Ildikó
Szabó Gabriella
Szénásy Béla
Szollár András Pál
Unyi Krisztina Brigitta
Vasadi Eszter
Zimon Andrea

 

Vissza az elejére


1994 IV.A osztály 1994 IV.B osztály 1994 IV.C osztály
Osztályfőnök:

Vákár Tamás Csaba

Osztályfőnök:

Glänzel Zsuzsanna

Osztályfőnök:

Szabó Gyula

Bárány Tamás Almási Ádám Bódi Tímea Ivett
Demény Diána Ásztai Edit Zsuzsanna Brém János
Dolina Kinga Bodola Judit Csermely Zsófia
Gohér Mihály Bodola Katalin Feichtinger Tímea
Háhm Tímea Dengyel Éva Firle Krisztina
Hosszú Judit Farkas Zoltán Franyó Zsanett
Kisbajcsi Hajnalka Gáspár Mónika Gombai Dóra
Kovács Péter Józsa Katinka Kótai Barnabás
Lánchidi Péter Judák András Kovács Edit
Mezei Adrienn Lányi Alfréd Zoltán Kozempel Anette
Nagyági Nóra Mayer Melinda Muzslai Edina
Pintér Csilla Őri Szilvia Reitterer Szilvia
Ruthner Szabolcs Pál Brigitta Krisztina Riskó Márton
Sáfár Erika Sarkadi Miklós Salamin Géza
Sárkány Zoltán Slezák Judit Katalin Simon Éva
Szilágyi Zsolt Tamás Szendrényi Ákos Gergely Skrabski Fruzsina
Tóth Bálint Tóth Gergely Zoltán Székelyi Beatrix
Urbán Zsombor György Üveges Krisztián
Vogel Zsuzsa Erika Verhás Krisztina
Virág Katalin

 

Vissza az elejére


1995 IV.A osztály 1995 IV.B osztály
Osztályfőnök:

Áfra Sándor

Osztályfőnök:

Breimann Erzsébet

Angyal Csaba Antal Zoltán
Balogh Péter Zoltán Barbalics Anikó
Beck Zoltán Iván Bálint M. Zsuzsanna
Budai Gergely Bárkányi Ágota
Csörsz Sándor Lajos Bocskai László
Egri Márta Borza Katalin
Gajár Erzsébet Bubics György
Horváth Attila Dóra Emese Ágnes
Horváth Dániel László Hajgató Balázs
Horváth Kornél Balázs Herkely Nikoletta
Hursán Dániel Huszár Attila
Kazsoki Gábor Kondrát Bettina
Kovács Zsolt Kovács Gabriella
Kreisz György Kovács Gabriella
Krekács Anett Franciska Mausch Balázs
Laczkó Hajnalka Rákóczi Julianna
Martinák Ferenc Rózsa Bernadett
Marty Zsolt Sütő Gábor
Márton András Szatmári Zita
Nagy Tímea Márta Sztanek Anna
Ofczianka Rita Tichler Anita
Prukács Péter Valis Emese
Rácz László Varró Júlia
Szu Annamária Váradi András
Tóth András Weiperth Judit
Zalai Péter Zaffiry Diana

 

Vissza az elejére


1996 IV.A osztály 1996 IV.B osztály
Osztályfőnök:

Mácsár Melinda

Osztályfőnök:

Dr. Dömötörné Papp Hargita

Ács Zoltán Péter Baksa Zsuzsanna
Brém Szabolcs Baranoff Zsolt Teodor
Csatáry Fruzsina Zsuzsa Bodnár Ádám
Csongrádi-Sebestyén Sándor Erdélyi István Szilveszter
Csúcs Gergely Farkas Krisztina
Drabon Gábor Gajdos Zsuzsa
Fazekas Péter Horváth Zsuzsa
Fejős János Huszár Edit
Gyöngyösi Csilla Karáth Zoltán
Hörömpő István Kerényi Csaba
Kádár László Kovács Hajnalka
Kármán Attila Lányi Tamás
Kárpáti Ágnes Mónika Merkl Máté Róbert
Kiss Lívia Mester Kinga
Korom Szabolcs Móricz Zsolt Lajos
Magyar László Péter Pesti Daniela
Mózes Krisztina Raffai Szonja Orsolya
Németh Zoltán Rigler Zsolt
Papp Attila Schubert Tamás
Paulovics Erika Staudinger Balázs
Román Attila Székely Dániel László
Szabó Attila Valis Eszter
Túri Zoltán
Vizi Enikő

 

Vissza az elejére


1997 12.A osztály 1997 12.B osztály
Osztályfőnök:

Baumgartner Szilvia

Osztályfőnök:

Weiperth János

Bai Csilla Bősze András
Balogh Éva Cséfalvay Péter
Bányász Andrea Dánielfy Andrea
Beláz Zsolt Dosek Dániel
Bélafalvi Zsolt Friss Ákos
Bors Attila Gersei József Gábor
Csabai Dániel Gödöllei Judit
Dóra Endre Hermán Balázs
Fazekas Csaba Herke Orsolya
Gáspár Norbert Horváth Alex
Jasztrab Szilárd Kacziba Mariann
Kozma Diána Kerekes Tünde
Köles Mihály Koji Nikoletta
Krizsák Gábor Kótai Sarolta
Kui Sándor Kovács Márton
Kunfalvi Viktor Kovács Melinda
Lakatos Zoltán Lakatos Alexander
Mihalicza József Malárik Attila
Miháltz Gábor Mong Erik
Novák Gábor Nagy Attila
Pályi Ferenc Polacsek Orsolya
Pápai Árpád Reichenberger Dóra
Sándor Szilárd Slezák Nóra
Scheibli Andrea Szabó Andrea
Szabó Joachim Szabó Tarján Attila
Tóth József Szigeti Bálint
Trencsényi Tamás Szokodi Mónika
Várnai Attila Takács Márton
Zsolnai Tamás Uri Viktória

 

Vissza az elejére


1998 12.A osztály 1998 12.B osztály
Osztályfőnök:

Dr. Pajorné Szabó Ágnes

Osztályfőnök:

Vákár Tamás Csaba

Almási Orsolya Judit Bognár Nóra
Apró Miklós János Breznai Boglárka
Bakos Miklós Deák Ákos
Balázs Boglárka Erdei Barbara
Cifka Veronika Fábián Gyula Zoltán
Gaál Edina Hajnalka Fűrész Orsolya
Gáspár Nárcisz Gangli Bálint János
Glózer Anna Édua Herczeg Tibor Zsolt
Horváth Árpád Hornik Anikó
Hursán Bence Kárpáti Ildikó Eszter
Kenderes Mária Kerekes Anna
Kolozsi Péter Kovács Gergely
Kuti Balázs Kovács Roland
Lendvai Adrienn Kovalik Orsolya Dóra
Lukács Péter Máté Miklós
Malahovszki László Papp Cecília Mária
Malasits Attila Ottó Péter András
Mikola Ferenc Schweizer Dániel
Milicz Ákos Szendrényi Donát Máté
Moldvai Dezső Endre Szendrényi Kolos Márk
Molnár Krisztina Tóth Edina
Pfaff András Attila Turzai Judit
Radnó Mária
Takács István
Vincze Zsolt
Zsigmond Zoltán

 

Vissza az elejére


1999 12.A osztály 1999 12.B osztály
Osztályfőnök:

Breimann Erzsébet

Osztályfőnök:

Weiperth János

Árvai Krisztina Bogyai Kinga
Babucs Péter Borbély Bánk
Bátori Gábor Deák Anikó
Becse Péter Farkas Nikoletta
Benedek Attila Fejes Kinga
Budai Krisztián Fodor Zsófia Dóra
Burgermeister Csilla Gáll Anita
Egerszegi Andrea Győrffy Szabolcs
Fonó Márton Hegedűs Károly
Gagán Orsolya Hollósy Viktória
Glózer Ádám Hidvégi Adrienn
Gulyás Péter Janács Szilvia
Gyalókai Péter Karlik Hajnalka
Helmeczi Sándor Khoder Olivia
Juhász Róbert Komlóssy Krisztina
Kálmánfi Lénárd Kováts Szabolcs
Kondorosi Jenő Balázs Kugyela László
Kovács Zoltán Lelkes Stefánia
Lehel Andrea Lőrincz Noémi
Mészáros Barbara Miletics Éva
Páli Zoltán Molnár Adrienn
Pluhár Csaba Mónus Györgyi
Pluhár Tamás Nagy Boglárka
Szabados Márton Nyírő Anikó
Szente Gábor Schuszter Edit
Szirmai Mónika Diana Tóth András
Tari László Ujvárosi Kata
Vad Győző Zátonyi Zsuzsanna
Vincze Sándor
Zsarnóczay István

 

Vissza az elejére


2000 12.A osztály 2000 12.B osztály
Osztályfőnök:

Pálmai Katalin

Osztályfőnök:

Ferencz Ildikó

Bálint István Bihámi Viktória
Bechtold Balázs Gyukits Gergely
Csató Péter Csongor Hegedűs Eszter
Dankó Bernadett Horváth Eszter
Déry Attila Kallai Miklós
Dimény Ágnes Klagyivik Gábor
Dohán Szilárd Mészáros Nikoletta
Herold Szilvia Mucsi Márton
Klein Alice Tünde Quintus Ildikó
Lucza Balázs Reichenberger Zsuzsa
Mester Nikoletta Reisner Katalin
Németh Balázs Sós Edina
Petneházi Tamás Tamás Klára
Ollé Ádám Tamásy Dávid
Szabó Balázs Tímár Dávid
Szigethy Gábor Tóth Ildikó
Tóth Tamás András Ujvárosi Réka
Ujházi Ákos Zrena Károly
Vasuta Zoltán
Wiedermann Kristóf

 

Vissza az elejére


2001 12.A osztály 2001 12.B osztály
Osztályfőnök:

Baumgartner Szilvia

Osztályfőnök:

Mácsár Melinda

Andrási Gábor Alföldi Johanna
Batta Gábor Balogh Boglárka Réka
Devecsai János Bartha Ákos Gábor
Erdő Gábor Máté Bazsó Krisztián
Ertl Zsolt László Császár Adrienn
Gaál Nóra Mercédesz Farkas Miklós
Kapeller Zoltán Filip Levente
Kovács Zoltán Greguska Gabriella
Lancz Beatrix György Katalin
László Nikolett Horváth Ádám
Mártha András Horváth Emese
Megtért István Attila Keresztúri Anna
Mihalik Zsolt Könyves Evelin
Molnár Dávid Krucsai András
Molnár Gábor Kupecz Fanni Eszter
Nyitrai Dávid Makovsky Gábor László
Püspöki Zsolt Móricz Gábor
Rimaszombati Tamara Nádházi Katalin Róza
Tordai László Pápai Veronika
Zombori Orsolya Szigeti Eszter
Vaczkó Éva
Vida Melinda
Weiperth András

 

Vissza az elejére


2002 12.A osztály 2002 12.B osztály
Osztályfőnök:

Glänzel Zsuzsanna

Osztályfőnök:

Dr. Pajorné Szabó Ágnes

Baksa István Bélafalvi Előd
Bíró Ilona Mária Benő Brigitta
Bucsi László Erdős Kinga Gyöngy
Császár Katalin Erő Dorina
Csóti Tamás Jardek Zsolt
Dietrich Magdolna Kanaki Zita
Elekes Attila Kiss Nóra
Farkas Dávid Léder Csaba János
Finta Szilvia Molnár György
Jáger Krisztián Mózes Zoltán
Kacziba Tamás Nagy Kitti
Kacziba Márta Szentirmay Anna
Károly György Zoltán Szöllős Emese
Kovács Gábor László Tatár Katalin Éva
Kovács Krisztina Tóth Erzsébet
Kugyela Melina Váradi Angéla
Maczelka Tibor László Váraljai Viktória Diána
Nagy Zsombor Végh Tímea
Pertl Péter Vincze Nikoletta
Püspöki Réka
Richter Kristóf András
Szabó Márton
Szigethy Péter Balázs
Szuhánszky Debóra
Tamás Anita
Tamásy Dániel
Tönköl Tamás
Vitóris Ernő
Zombori Gábor

 

Vissza az elejére


2003 12.A osztály 2003 12.B osztály
Osztályfőnök:

Breimann Erzsébet

Osztályfőnök:

Vincze Jutta

Bíró Szabolcs Balázs Mátyás
Bordács Gábor Bendig Tamás
Budai Mária Mónika Csáki Dalma
Bunda Péter Csorba Miklós
Csép Sándor Gergő Deák Tamás
Fehér Balázs Erdős Kitti Edit
Halák Péter Gólya Edina
Hazuga Károly Gombos Péter
Katona Orsolya Hamar Viktória
Keresztesi Krisztián János Helmeczi Melinda Margit
Kiss Gergő Joó Ágnes
Kiss Péter Link Vivien
Lukács Gábor Maduda Péter
Megyeri Laura Nikovitz Antónia
Nágl János Nyíri Bálint
Névai Milán Ormay András
Ölyüs Adrienn Éva Pintér Éva
Payer Renáta Rácz József Zsolt
Peha László István Segesdi István
Szántó Dóra Szegedi Szabina
Tímár Dorottya Szin Andrea
Treszler Brigitta Mária Tornai Orsolya
Váradi Ábel Tóth Dániel
Zavarkó Balázs Unyi Katinka
Zieber Károly Vass Anita

 

Vissza az elejére


2004 12.A osztály 2004 12.B osztály
Osztályfőnök:

Fazekas Péter

Osztályfőnök:

Weiperth János

Bederna Kornél Bereczky Dóra
Berki Tibor Csiha Balázs
Csizmán András Csiha Márton
Deák Orsolya Csordás Réka
Farkas Pál Gajdos Gergely
Gyenes Zsuzsanna Keresztúri Éva
György Sarolta Kiss Kitti
Hantos Bence Kovács Annamária
Harangozó Dorottya Móczár Balázs
Hermann Tamás Mózsik Zoltán Krisztián
Kiss Csaba Rigler Dávid
Kiss Kármen Schubert Sándor Zsolt
Kiss Márton Szakács Georgina
Komáromy Zsolt Székely Andrea
László Ádám Szvitacs Erzsébet
Lukács Máté Vadon Adrienn
Ölveczki Szidónia Aranka Vágvölgyi Noémi Anna
Papp Katalin Varga Péter
Romvári Ádám Wágner Zsolt
Soós Gábor
Szabó Dániel Albert
Szabó Dávid József
Szabó Zsuzsanna
Szerdahelyi András László
Tamás Beáta
Tolnay Anett
Varga Béla
Wiedermann Máté Ferenc
Wittmann Gábor

 

Vissza az elejére


2005 12.A osztály 2005 12.B osztály
Osztályfőnök:

Bábik Zoltán

Osztályfőnök:

Baumgartner Szilvia

Balázs Norbert Althöfner Alexandra
Domokos Tamás Bán Réka
György Csaba Baranyai István
Hadabás Attila Bokodi Barbara
Holmik Richárd Fekete Gergő
Izsó Tamás Hadobás Gabriella
Kalmár Tünde Herczeg Attila
Karlik Andrea István Ágnes
Kovács László Jákó Milán
Kreisz Henrik Kovács Anna
Lamos Tamás Léber Antal
Marton Attila Majzik Melinda
Nagy Gábor Balázs Nyúl Veronika Éva
Ódor Dániel Pásztor Anita
Pásztor Krisztián Rapcsák Gergely
Páter Részeg Attila Szabó Bálint
Popovics Péter Szaniszló Adrienn
Rákóczi Boglárka Szentes Krisztina
Rimóczi Balázs Sztrikács László
Robotos Zoltán Takács Liliána
Szalai Péter Vadas Ildikó
Ujvölgyi Zsuzsanna Vrábel Szandra
Úr Máté
Varga Adrienn

 

Vissza az elejére


2006 12.A osztály 2006 12.B osztály
Osztályfőnök:

Mácsár Melinda

Osztályfőnök:

Horváthné Horváth Zsuzsanna

Bálint Viktor Bederna Lilla
Balogh Balázs Hantos Násfa
Balogh Zsófia Hargitay Olivér
Bencsik Tamás Ferenc Kása Orsolya
Bíró Márk Roland Kerényi Anna
Csaplár Gergő László Koncz Roland
Csiha Máté Kovács Dániel Attila
Fábián Péter Áron Kovács Tamás
Fejős László Dániel Loór Zsuzsanna
Felton Dávid Nagy Petra
Franke Judit Katalin Orosházi Katalin
Kácsor Attila Pataki Kristóf
Keresztury Balázs Pleyer Andrea
Kiss Zsófia Székely Zsófia
Lancz Ágnes Takács Adél
László Péter Varga Barbara
Lehel András Varga Eszter Veronika
Lukács Mihály Viszoki Ágnes
Micsinai Fruzsina
Nagy Gábor
Négyessy Attila
Ódor Anna Ildikó
Pintér Zsolt
Puszta Márton
Szvoboda Beáta
Udvari Anna
Végh Katalin
Vig László

 

Vissza az elejére


2007 12.A osztály 2007 12..B osztály 2008 12.A osztály
Osztályfőnök:

Végné Borók Edit

Osztályfőnök:

Szabó Ágnes

Osztályfőnök:

Fazekas Péter

Bácskay-Nagy Ákos Balla Sarolta Boróka Balogh Jázmin
Balogh Kitti Borbély Mátyás Beringer Zsolt
Bányász József Bujdosó Dániel Cseh Viktória
Deák Balázs Cziegler Kata Durucz Péter
Hankó Márton Pál Csinger Szabolcs Dvorszki Dávid István
Herczeg Csilla Fain Brigitta Herczeg Rita
Horváth Gábor Farkas Dániel Gábor Majer Tamás
Kalmár László Zsolt Gombos Tamás Menczinger Mihály
Keresztes László Gräfl Magdolna Mészáros Alexandra
Kovács Luca Halter Kitti Mészáros Dániel
Kriskó Máté Horváth Miklós Soma Meszesán Péter
Math Ferenc Hudák Ágnes Mohácsi Renáta
Nagy Diána Tímea Kizi Rózsa Beáta Nagy Szilárd István
Németh Adél Klagyivik Anikó Répás Alexandra
Papp Márton László Kozma Zsanett Ruszák Mátyás
Parposz Georgia Körömi Bálint Schiller Karina
Pénzes Géza Láng Noémi Tóth Nikoletta
Pintér Tímea Markiel Bence Vig Dániel
Szabó Gábor Meggyesi Martina Nóra Vincze László
Szabó Sándor Micsinai Daniella
Szajkó Zoltán György Molnár Orsolya
Szentpéteri Alexandra Nyúl Márta
Szíjártó Gábor Pfendert Kitti
Temesi Dóra Anna Pötröcz Petronella
Tóth Gábor Gyula Radványi Szilvia
Tóth Zsófia
Szin Erika
Udvari Fruzsina Ujvölgyi Péter
Ujlaki Tamás Üveges Anita
Vasicza Mátyás Volford Dóra
Zsigó Márton

 

Vissza az elejére


2009 12.A osztály 2009 13.B osztály
Osztályfőnök:

Baumgartner Szilvia

Osztályfőnök:

Breimann Erzsébet

Bíró Zsuzsanna Antal László
Buczkó Norbert Balogh Dániel János
Csaba Ágnes Ferich Anna
Görög Daphnisz Gaál Anna Eszter
Hídvégi Hajnalka Gerendai Márton
Kabai Viktor Gábor Gróf Dániel
Kasnya Mátyás Horn Ádám Zoltán
Kígyós Dániel Horváth Gyula
Kis Bence Szabolcs Jánosik Klaudia Zsuzsanna
Kiss Eszter Anna Juhász Imre
Lukács Márk Sebestyén Kedves Anna
Mayer Márton Kiss István
Molnár Enikő Dorottya Kóródi Zsófia
Németh Melinda Kuczogi Fanni
Németh Zoltán Miklós Lindenmaier Zsolt
Pillárz Andrienn Lukács Laura
Pleyer Tünde Marosi Anikó
Reichenberger János Molnár Erzsébet
Salamon László Nagy Ildikó Krisztina
Schuszter Zoltán Németh András
Szatényi Richárd Németh Dávid Péter
Pisák Alexandra Kinga
Rácz Dániel
Sarkady Kálmán Gábor
Szabó Ádám
Szelcsányi Nóra
Szendrei Petra
Tolnay Andrea Tóth Szabina Török Tibor Ungvári Tímea Varga Bernadett Végh Anita

 

Vissza az elejére


2010 12.A osztály 2010 13.B osztály
Osztályfőnök:

Őri Szilvia

Osztályfőnök:

Bábik Zoltán

Antal László Althöfner István
Csepreghy Dániel Bartha Zsolt
Durucz Kristóf Beökönyi Viktor
Emődi Zsófia Budai Orsolya
Farkas Nándor Csányi Petra
Fülöp Gellért Cseke András
Galkó Ferenc Erdős Lilla Andrea
Gyenei Tamás Eskulits Zsolt András
Győri Levenete Fluck Réka
Kacsóf Péter Frey Vivien
Kiss Veronika Zsófia Giron Diána
Komlancz Tibor Roland Hegedűs Anna Alexandra
Kovács Kornél Kármán Miklós
Kriskó Ágnes Kristály Zsuzsanna
László Hajnalka Angéla Kosztka Júlia
Lehoczki Benjámin Kungl Vilmos
Nagy Norbert Laczkó Soma
Orosz András Mészáros Gábor
Ölveczki Sebestyén Neviczky Zsuzsanna
Pál Ákos Orosz Eszter
Papp Dániel Ferenc Petrovics Gergő
Sári Eszter Rakoviczki Adrienn
Simon Eszter Simon Vivien
Szabó Kristóf Süle Cintia
Varga Tamás Szabó Bálint Sándor
Vasicza Bence Vajas Szabina
Vincze Letícia
Viszoki Bernadett

 

Vissza az elejére


2011 12.A osztály 2011 13.B osztály
Osztályfőnök:

Vincze Jutta

Osztályfőnök:

Weiperth János

Balázsik Adorján Bakos Bianka
Bege Rómeó Berecz Anna Éva
Czeglédy Ferenc Bosnyák Katalin
Dóra Márk Brunáczki Linda
Eskulits András Frey Zsaklin
Fekete Imre Hazuga Richárd
Győrfi Mateias A. Vivien Jersele Adél
Helmeczi Márton Karakas Gábor
Juhász Márton Kis Annamária
Katona László Kovács Nikolett
Karskó Renáta Petra Maduda Viktória
Kálmán Vanda Németh Adrienn
Kocsis Dániel J. Sárközi Eszter
Komka Ida Steiner Zoltán
Kozma Károly Sváby Ádám
Laky Bence Szabó Anna Edit
Math Mónika Szabó Barbara Alexandra
Panics Richárd Szabó Mónika
Pop Norbert Szenkovits Adrienn
Schapira Dóra Szűcs Viola
Shahid Melinda Tóth Annamária
Szaller Zoltán Uray Bence
Uhlár Barbara Vanyur Bence
Takács Gábor Varga Ingrid
Varga Viktória Vig Zsófia
Veres Bálint Volford Zsófia

 

Vissza az elejére


2012 12.A osztály 2012 13.B osztály
Osztályfőnök:

Fazekas Péter

Osztályfőnök:

Borók Edit

Bujdosó Anna Asztalos Zoltán
Csiki Csaba Berényi Barbara
Dávid Krisztián Csöndör Alexandra
Durucz Tamás Csulak Zsuzsanna Viktória
Erdélyi Dávid Danyi Csongor
Farkas Eszter Fodor Kitti
Gulyás Gergely Hencsey Rita
Karlik Evelin Hermán Alex
Kornyik Attila Juhász Kata
Lehoczki István Kachichian Youssef
Lipták Anna Kedves Éva
Lovas Máté Kovács András
Lovasi Dániel Kozma Ágnes
Mag Pálma Nagyiványi Virág
Nagy Henrietta Németh Brigitta
Orosz Milán Payer Lilla
Pap Roxána Pfendert Lilla
Papp Kristóf László Rimóczi Tamás
Patai Enikő Sárközi Bettina
Rideg Ákos Szabó Nóra
Ruszák Csenge Szász András
Ruszák Réka Szekér Dávid
Tóth Annamária Szekeres Zsolt
Varga Máté Szűcs Boglárka
Vizi Máté Varga Gergely
Vukov Szonja Zsikó Eszter
Zsigó Márton

 

Vissza az elejére


2013 12.A osztály 2013 13.B osztály
Osztályfőnök:

Szabó Ágnes

Osztályfőnök:

Budai Gabriella

Bán Dorottya Baráth Brigitta
Csizmás Eszter Bereznai Olivér
Csizner Ádám Bodnár Zsófia
Havasi Péter Csóka Barnabás
Hortobágyi Gábor Eleöd Zsuzsanna
Imre Máté Ferenczi Veronika
Jankovics Erik Juhász Ákos
Kanalas Ibolya Juhász Sándor
Lipcsei Flóra Kajdi Fanni
Mándli Zsolt Kajos Viktor Olivér
Megyeri Benjámin Katona Réka
Molnár Gergely Kis Fanni
Nagy Réka Kocsis Anett
Racskó László Kovács Bence
Sulyok Barnabás Kovács Rita
Szommer Evelin Kozma Fanni
Tóth Attila Kuczogi Dénes
Tóth Gergő Maronyai Nikolett
Tóth Levente Mezei Lilla
Pál István
Papp Ildikó
Reiszner Márton
Rékási Krisztina
Ruprech Botond
Schmidt Bertalan
Sudár Márton
Szabó Kálmán
Szent-Királlyi Péter
Tóth Réka
Unyi Brigitta
Wild Katalin

 

Vissza az elejére


2014 12.A osztály 2014 13.B osztály
Osztályfőnök:

Mácsár Melinda

Osztályfőnök:

Baumgartner Szilvia

Bartha Csaba Ánosi Melanie
Becz Dávid Balogh Márk
Duzsárdi Sándor Bene Gergő
Durucz Ilona Borbás Dorián
Erdei Márk Búza Julianna
Fabók Bence Czövek Balázs
Felföldi Florentin Dombi Eszter
Gergely Balázs Fazekas Lilla
Gyarmathy Nóra Gáspár Barnabás
Györgyjakab Benedek Kapiller Zsófia
Háda Bence Kedves Tamás
Horváth Veronika Kemény Patrícia Barbara
Hurta Adrienn Kenéz Attila
Józsa Norbert Kerekes Barbara
Kiss Dorottya Kiss Barbara
Labouff Alexander Kolos Tímea
Markó Lőrinc Korompay Gréta
Nelhübel Nóra Kovács Nóra
Osvát Dániel Lőrincz Júlia
Pankotai Alexandra Mayer Lili
Schaffer Dávid Mészáros Renáta
Szabó Martin Oláh Dorottya Karolina
Szabó Rebeka Pálfi Dóra
Vecsei Virág Pesti Zsófia Klaudia
Szendrei Kinga
Szenkovits Bence
Székely Noémi
Tóth Lilla
Varga Péter Tamás
Zarnoczky Fruzsina Kata

 

Vissza az elejére


2015 12.A osztály 2015 13.B osztály
Osztályfőnök:

Mózes Éva

Osztályfőnök:

Bábik Zoltán

Balogh Tamás
Arató Eszter
Bessenyei Dániel Berecz Katinka Petra
Csák Krisztián Berecz Natália Ágnes
Csilik Dominik Bereznai Miklós
Dankó Szabina Bóra Barbara
Dávid Tamás Csizmadia Dorottya
Domokos Dávid Krisztián Dózsa Bianka
Emődi Nóra Dudok Sebastián
Fodor Roland Édes Ábel
Földi László Bence Farkas Viktória
Gazdag Vivien Frenkel Alíz Erika
Herczeg Fanni Gerendai Fanni
Horánszky Balázs Kiss-Baranyi Levente
Jánossy Attila Balázs Kozma Tamara
Kari Nóra Kreutz Áron
Kelemen Márk László Kuti Gabriella
Kerek Zsanett Júlia Laky Balázs
Kerper Dóra Léber Zsófia
Kiss Julianna Edina Mózer Mátyás
Kusnyár Lili Nagy Petra
Lázár Benedict Nicholas Serfőző Réka
Mak Balázs Gergő Sturcz Gergely
Martin Márk Subicz Réka Natasa
Mezei Balázs Szabó Lilla
Molnár Dávid Ferenc
Szamek Lili
Seres Gergely
Urbán Anna
Tóth Éva Zsuzsanna
Varga Bendegúz
Turcsek Viktória
Varga Renáta
Vrbovszky Bence Kornél

 

Vissza az elejére

2016 12.A osztály 2016 13.B osztály
Osztályfőnök:

Karskó János

Osztályfőnök:

Vincze Jutta

Alpek Bence Tamás Balogh Cecília
Andorfer Dániel Bereznai Stella
Badics Bendegúz Boinitzer Barbara
Balogh Kata Bóra Ákos
Balogh Zoltán Bozsó Ida
Bátori Gábor András Dávid Gyula
Becz Sándor Dietrich Márk
Buza Márton Faragó Bence
Csereklyei Balázs Dániel Harcos Róbert
Csibi Tímea Horváth Martin
Csizmás Dávid Ilyés Aletta
Egervári Lídia Kachichian Alexandra
Gyimesi Géza Kerekes Tamás
Győrffi Attila Lakatos Dorottya
Hilcser Tamás Litomitczky Balázs
Hováth Patrik Molnár Kinga
Kolos Tamás Molnár Vivien Lilla
Köllő Arnold Németh Barbara
Labouff Christopher Sebastin Nyakas Dániel Krisztián
Lévai Levente Pádár Réka
Mag Lehel Máté Rideg Csenge
Markó Zsombor Marcell Sashegyi Soma László
Mező Fruzsina Sándor Noémi
Palkovics Gábor Sólyom Alexandra
Papp Csaba Sproch Péter
Sárközi Renáta Subicz Dorka Panna
Szatyina Alexa Mária Sváby Kristóf
Végi Vanessza Laura Takács Anna Zsuzsanna
Tóth Petra
Urbán Máté
Vanyur Kristóf

Zsilinszky Fruzsina

 

Vissza az elejére

adó 1%

 

 

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com