Határtalanul logó

Comenius projektek

Krónika 2013/14

Krónika 2013/14 (további események az Ökoiskola menüpontban az Öko-krónikában láthatók)

Augusztus 6. szerda 900-1200 Nyári ügyelet
Július 23. szerda 900-1200 Nyári ügyelet
Július 9. szerda 900-1200 Nyári ügyelet
Június 26. csütörtök 900-
1200
Beiratkozás
Június 23. hétfő 900 Évzáró
Június 19-21. csütörtök-szombat Érettségi vizsga:13.B
Június 16-18. hétfő-szerda Érettségi vizsga:12.A
Június 13. péntek 800-1200 Határtalanul projektnap
Június 6.-9. péntek-hétfő Utazás Nagyváradra -
Határtalanul projekt
Június 5. csütörtök 800-1300 Környezetvédelmi világnap -
projektnap
Június 4. szerda Nemzeti összetartozás napja -
a trianoni szerződés emléknapja
Május 28. szerda 730 Kompetenciamérés 10.A, 9.B
(a többi osztálynak a tanítás 800-kor
kezdődik)
Május 24. szombat Biciklitúra a Budavidék Zöldút Szövetség
Szervezésében
Tökre (közösségi szolgálat)
Május 21. szerda Kihívás napja
Május 20-28. kedd -
köv. hét szerda
Utazás Anatóliába (Törökország)
- Comenius program
Május 19. 800 Fizika érettségi
Május 17. szombat 1700 50 éves a gimnázium - jubileumi gálaműsor
(Erkel Ferenc Művelődési Központ)
Május 16. péntek 800 Informatika érettségi
(középszint)
Május 15. csütörtök 925 Szerelmesek fala - avatás
Május 14. szerda 800 Biológia érettségi
Május 10. szombat Munkanap: 1-4. tanítási óra
Madarak és fák napja -
rendhagyó biológiaóra az állatkertben:
9.A TT, 10.A, 11.B
Te Szedd: szemétgyűjtési akció: :9.B, 9.A Inf.
Május 9. péntek 800 Német nyelv érettségi
Május 8. csütörtök 800 Angol nyelv érettségi
Tanítás: normál rendben
Május 7. szerda 800 Történelem érettségi
Tanítás délután 1200: 2., 3., 4. óra (45 perces órák, 10 perc szünet)
Május 6. kedd 800 Matematika érettségi
Tanítás délután 1200: 2., 3., 4. óra (45 perces órák, 10 perc szünet)
Május 5. hétfő 800 Magyar nyelv és irodalom érettségi
Tanítás délután 1300: 2., 3., 4. óra (45 perces órák, 10 perc szünet)
Április 30. szerda 1600 Ballagás
Április 29. kedd Bolondballagás
Április 28. hétfő Szülői nyilatkozat a tankönyvekről - leadási határidő
Április 12-22 Szombat-kedd TAVASZI SZÜNET
Április 11. péntek Húsvétváró séta Budakeszin 9.A, 9.Ny
Április 7-10 Hétfő-csütörtök Hulladékgyűjtés:
papír, PET, alupalack, műanyag kupak
Március 28 péntek 1500-tól Öregdiák találkozó
Március 28 péntek Osztályok közötti vetélkedő
(tanítás nélküli munkanap)
Március 24-28. hétfő-péntek Nagy Sándor József diáknapok
Március 22. vasárnap Víz világnapja
Március 20. péntek Makkos-futás
Március 17. hétfő 1730 Fogadóóra
Március 14. péntek Dale A. Martin, a Siemens vezérigazgatójának előadása az idegen nyelvek tanulásának fontosságáról
Március 13-16. csütörtök-vasárnap A nagyváradi Ady Endre Líceum diákjainak látogatása
(Határtalanul projekt)
Március 13. csütörtök Máday Norbert 1848-as relikviagyűjtő rendhagyó történelem órája
Március 11. kedd 1100 A gimnázium 50 éves jubileumának
tiszteletére készült dombormű
ünnepélyes felavatása
Február 27-28. csütörtök-
péntek
Tanítási szünet
Február 26. szerda 1800-2200 Farsang
Február 22. szombat 800-tól Felvételi elbeszélgetés
Február 14. péntek Öltözz pirosba!
Február 1. szombat 1900 Oskolabál (Erkel Ferenc Művelődési Központ)
Január 29. szerda 800-1600 A felvételi dolgozatok megtekintése
Január 27. hétfő 1730 Szülői értekezlet
Január 22. kedd Magyar kultúra napja: Együtt szaval a Nemzet
Január 18 szombat 1000 Egységes írásbeli felvételi
nyolcadikosoknak
Január 17. péntek Az 1. félév utolsó tanítási napja
december-
január
22-
5.
szombat-
vasárnap

Téli szünet

December 21. szombat Munkanap:
tanítás+iskolai karácsonyi ünnepség
December 20. péntek Diákigazgató választás -
szavazás
December 16-19. hétfő-csütörtök Diákigazgató választás -
kampány
December 7. szombat Munkanap: keddi órarend
(1- 5. óra)
November 30. szombat Részvétel a Gárdonyi Géza versmondó versenyen Egerben:
Különdíj: Kovács Krisztina 9.A
November 22. péntek 1800 Szalagavató - Stefánia Palota, Budapest
(11.A, 11.B, 12.A, 13.B)
November 13-tól A tehetséggondozó szakkör indulása 8. osztályosok részére.
November 9. szombat Nyílt nap: bemutató órák (angol, német, spanyol, informatika), és beszélgetés a leendő osztályfőnökökkel és tanárokkal.
Október 24. csütörtök Temetőtakarítás a Budakeszi Szépítő Egyesület irányításával (10.A)
Október 22. kedd Megemlékezés az iskolában 1956. október 23-áról (10.A műsora)
Október 14. hétfő Versmondó verseny a Betűtészta könyvesboltban a Mezei Mária emlékhét alkalmából.1. Kovács Krisztina 9.A; 2. Nagy Noémi 9.Ny
Október 7. hétfő Október 6. - ünnepség az iskolában és koszorúzás a Nagy Sándor József Emlékháznál
Szeptember 30. hétfő Nevezés a Barankovics István alapítvány által kiírt Online Demokrácia Activity (O:DA) nevű vetélkedőre.
Szeptember 30. hétfő A magyar népmese napja: mesefilmek vetítése az aulában.
Szeptember 27. péntek Részvétel a Kutatók Éjszakája rendezvényein
Szeptember 21. szombat A magyar dráma napja: látogatás a Nemzeti Színházba.
Szeptember 20. péntek Részvétel a városi ünnepségen: koszorúzás a 222 éve született Széchenyi István mellszobránál.
Szeptember 6-8. péntek-vasárnap
Gólyatábor Agárd (9.Ny, 9.A, 12.A, 13.B)

zeptember 21.
szombat a magyar dráma napja,

adó 1%

 

 

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com